27.08. 2017

Co vzít s sebou první den do mateřské školky?

1. plastový hrníček na nápoje pro pitný režim
  2. přezůvky - nejlépe papučky s plnou patou, které si děti dokážou samy obout (ne crocsy)
  3. oblečení pro pobyt ve školce (tričko, kraťasy, tepláky, ponožky, slipy, kalhotky)
  4. oblečení pro pobyt venku (pokrývka hlavy, tričko, kraťasy, kalhoty, pevné boty, gumáčky, pláštěnku)
  5. pyžamo (dítě, které spí ve školce); předškoláci (vlastní polštářek)
  6. kartáček na zuby + pastu
  7. balík papírových kapesníků
  8. fotku v rozměru (cca 4 x 5 cm)
  9. náhradní oblečení

VŠECHNY VĚCI DĚTEM ŘÁDNĚ OZNAČTE A PODEPIŠTE!

21.09. 2018

Adaptace dětí v mateřské škole

Po dvou měsících lenošení zase nastaly povinnosti a vstávání do školky. Rodiče měli možnost strávit adaptační týden s dětmi ve třídě.Nikdo tuto možnost nevyužil. Děti byly velmi statečné a většina si už na nové prostředí zvykla. Počasí nám zatím přeje a proto maximálně využíváme naší úžasnou zahradu, kde nám přibyly nové chodníčky. Děti se poznavají s novými kamarády a i my dospělí si postupně získáváme jejich důvěru. Těšíme se na rok plný dobrodružství.

23.08. 2018

Vážení rodiče,

oznamujeme, že nový školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. 9. 2018.